O zakładzie PEPEBE

Wykonujemy szeroki zakres robót ogólnobudowlanych i związanych z nimi usług. Do tej pory współpracowaliśmy z wieloma podmiotami gospodarczymi. Znaczące miejsce wśród nich zajmują przedsiębiorstwa i instytucje związane ze Służbą Więzienną. Ponadto z naszych usług korzystały takie instytucje jak IPN, KG Straży Granicznej, ARiMR, Sądy, Prokuratury.

Wszystko, co stworzyliśmy i zamierzamy ulepszyć w ciągu najbliższych lat ukierunkowane jest na zadowolenie naszych klientów. Misją firmy jest wytwarzać elementy oraz wykonywać usługi coraz to doskonalsze, w pełni satysfakcjonujące wszystkich inwestorów.

Wyroby PEPEBE posiadają prawo do oznaczania, otrzymaliśmy europejski znak CE. Otrzymuje wiele nagród i wyróżnień jak między innymi: Puchar Prezydenta Włocławka – Dni Otwarte – Zarzeczewo 2010 r.; Złoty Medal Targów INTERBUD Łódź-2013 r.; Puchar Marszałka woj. Kujawsko-Pomorskiego –Zarzeczewo 2013 r.

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W celu omówienia szcegółów i określenia wyceny prac zapraszamy do kontaktu.

Garaże betonowe

System IBK pozwala na łatwą adaptację projektu garażu do istniejącej zabudowy. To elastyczny system tworzenia garaży betonowych: pojedynczych, podwójnych, szeregowych i piętrowych, a także punktów handlowych, magazynów, portierni, oraz domów modułowych i domów letniskowych.

Prefabrykaty betonowe

Oferujemy prefabrykaty w szerokim zakresie: drogowe, mieszkaniowe, komunalne a także wyroby nietypowe. Zapraszamy do zapoznania sie z całą ofertą wyrobów betonowych.

Usługi ogólnobudowlane

Od wielu lat zakresem naszej działalności jest również kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych, od koncepcji projektowej po oddanie do użytkowania obiektu w stanie „pod klucz”.

Działalność w ramach służby więziennej

Założenia realizacji tych działań opierają się na kontynuacji działań prowadzonych przez więziennictwo w trakcie działań podejmowanych podczas realizacji projektów.

Polska Grupa SW

Zakład Włocławek
dział budowlany

87-800 Włocławek
Al. Jana Pawła II 15

SIEDZIBA GŁÓWNA:
POLSKA GRUPA SW

Sekretariat:
tel. 22 328 60 01; fax 22 328 60 50

01-473 Warszawa, ul. Kocjana 3

Logo PGSW

POLSKA GRUPA SW PRZEDSIĘBIORSTWO PAŃSTWOWE

01-473 Warszawa, ulica Kocjana 3
Sekretariat: tel. 22 328 60 01; e-mail: sekretariat@pgsw.pl

NIP: 8880200355, Regon: 000319262, KRS: 0000079949