O  Firmie pepebe

Szanowni Państwo

Z ogromną przyjemnością chciałbym zaprezentować PEPEBE Włocławek – firmę, która od ponad 60 lat zajmuje się produkcją materiałów budowlanych a przede wszystkim wytwarzaniem prefabrykatów żelbetowych. Zasięgiem swym obejmuje nie tylko region Kujawsko-Pomorski, ale cały kraj.

Zatrudnienie w niej znajduje około 90 pracowników. Baza produkcyjna znajduje się we Włocławku przy al. Jana Pawła II 15. W jej skład wchodzą hale produkcyjne, estakady zewnętrzne do składowania elementów oraz węzeł betoniarski. Od 2021 posiadamy również zakład prefabrykacji w Warszawie przy ulicy Ciupagi 1.

W ostatnich latach na potrzeby budownictwa garażowego, więziennego oraz mieszkaniowego firma rozszerzyła swoją ofertę o produkcję żelbetowych elementów modułowych. W roku 2014 wdrożyliśmy do produkcji nowoczesne ściany oporowe oraz żelbetowe elementy ogrodzenia więziennego POW-T.

Wykonujemy szeroki zakres robót ogólnobudowlanych i związanych z nimi usług. Do tej pory współpracowaliśmy z wieloma podmiotami gospodarczymi. Znaczące miejsce wśród nich zajmują przedsiębiorstwa i instytucje związane ze Służbą Więzienną. Ponadto z naszych usług korzystały takie instytucje jak IPN, KG Straży Granicznej, ARiMR, Sądy, Prokuratury.

Wszystko, co stworzyliśmy i zamierzamy ulepszyć w ciągu najbliższych lat ukierunkowane jest na zadowolenie naszych klientów. Misją firmy jest wytwarzać elementy oraz wykonywać usługi coraz to doskonalsze, w pełni satysfakcjonujące wszystkich inwestorów.

Wyroby PEPEBE posiadają prawo do oznaczania, otrzymaliśmy europejski znak CE. Otrzymuje wiele nagród i wyróżnień jak między innymi: Puchar Prezydenta Włocławka – Dni Otwarte – Zarzeczewo 2010 r.; Złoty Medal Targów INTERBUD Łódź-2013 r.; Puchar Marszałka woj. Kujawsko-Pomorskiego –Zarzeczewo 2013 r.

DYREKTOR

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W celu omówienia szcegółów i określenia wyceny prac zapraszamy do kontaktu.

Garaże betonowe

System IBK pozwala na łatwą adaptację projektu garażu do istniejącej zabudowy. To elastyczny system tworzenia garaży betonowych: pojedynczych, podwójnych, szeregowych i piętrowych, a także punktów handlowych, magazynów, portierni, oraz domów modułowych i domów letniskowych.

Prefabrykaty betonowe

Oferujemy prefabrykaty w szerokim zakresie: drogowe, mieszkaniowe, komunalne a także wyroby nietypowe. Zapraszamy do zapoznania sie z całą ofertą wyrobów betonowych.

Usługi ogólnobudowlane

Od wielu lat zakresem naszej działalności jest również kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych, od koncepcji projektowej po oddanie do użytkowania obiektu w stanie „pod klucz”.

Działalność w ramach służby więziennej

Założenia realizacji tych działań opierają się na kontynuacji działań prowadzonych przez więziennictwo w trakcie działań podejmowanych podczas realizacji projektów.

Zapraszamy do kontaktu

Główna siedziba

54 235 54 12

87-800 Włocławek
Al. Jana Pawła II 15

Oddział Warszawa

03-016 Warszawa
Ciupagi 1

PEPEBE WŁOCŁAWEK Przedsiębiorstwo Państwowe Al. Jana Pawła II 15. 87-800 Włocławek.
NIP: 888-020-03-55. REGON: 000319262. BDO: 000088923